تبلیغات
کانون طرفداران کریس رونالدو و آندرتیکر - نتایج TLC.2010
 
درباره وبلاگ

سلام!پوریا دانشورنیا,مدیر وبلاگ هستم.16 سالمه و امیدوارم لحظات خوبی رو تو این وبلاگ بگذرونید!
پوریانظر سنجی
به نظر شما قشنگ ترین فینیشر برای کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آرشیو
هفته سوم مرداد 1390
هفته دوم مرداد 1390
هفته اول مرداد 1390
هفته چهارم تیر 1390
هفته سوم تیر 1390
هفته سوم دی 1389
هفته دوم دی 1389
هفته دوم آذر 1389
هفته اول آذر 1389
هفته چهارم آبان 1389
هفته سوم آبان 1389
هفته چهارم مهر 1389
همه آرشیوها

پیوندهای روزانه
باحال ترین وبلاگ ایرانی
کد افزایش رتبه گوگل
موبایل
سایتی پر از شکلک برای وبلاگ شما
مرجع فیلم و بازی
::...طراحی قالب...::
وبلاگ خاطرات
(اسطوره ی تکرار نشدنی آندرتیکر)
اخبار وحاشیه های روز فوتبال
کانون طرفداران آندرتیکر و کلی کلی
همه لینکها
ارسال لینک

دوستان
::...طراحی قالب...::
همه لینکها

دیگر موارد


جستجو

آرشیو موضوعی
جدول لیگ برتر ایران
پاور 25
عروسک ها
گالری عکس
موزیک ورودی
بیوگرافی
در رابطه با وب
دانلود
اخبار

صفحات جانبی
کریس رونالدو

آمار وبلاگ
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

موضوع : اخبار - : تعداد بازدید  نظرات  

 

 

برین به ادامه ی مطلب

نتایج دابلیو دابلیو ای تی ال سی 19 دسامبر 2010:

آخرین پی پی وی سال 2010 با عنوان TLC برگزار شد. این مسابقه كه مخفف شده كلمه های Tables Ladders Chairs (میز ، نردبان و صندلی) بامداد دوشنبه به وقت ایران در شهر هیوستون ، تگزاس برگزار شد و در آن اتفاقات جالبی افتاد و مسابقات زیبایی نیز برگزار شد.

مسابقه اول: دالف زیگلر در مقابل كوفی كینگستون در مقابل جك سواگر

این مسابقه به صورت نردبان و بر سر كمربند قهرمانی اینتركانتیننتال زیگلر برگزار می شود. در ابتدا دالف زیگلر به همراه ویكی گوئررو وارد استادیوم می شوند و سپس كوفی كینگستون و جك سواگر هم وارد می شوند. بازی آغاز می شود و در ابتدا هر 3 سوپراستار روی هم كار می كنند. دالف زیگلر بالای نردبان می رود و تلاش می كند كه كمربند را بگیرد اما كوفی و سواگر او را به بیرون رینگ پرتاب می كنند. حالا كوفی ضربه ای با نردبان به سواگر می زند كه سواگر از ناحیه مچ دست احساس ناراحتی و درد می كند كه دكتر میاد و مچ دست او را تیپ می كند. در حالی كه هر 3 استار در بیرون رینگ افتادند ، ویكی گوئررو میاد و از نردبان بالا می رود تا كمربند را بگیرد اما كوفی كوفی وارد رینگ می شود و نردبان را به عقب هل می دهد كه زیگلر به كمك ویكی می آید و اجازه نمی دهد تا او از نردبان پایین بیفتد. در ادامه در حالی كه سواگر و كوفی در بالای نردبان در حال زدن هم برای گرفتن كمربند بودند ، كمربند از جای خودش درآمده و به پایین پرتاب می شود و دالف زیگلر كه روی زمین افتاده بود آن را برمی دارد و برنده بازی می شود تا هم چنان قهرمان باقی بماند.

برنده مسابقه: دالف زیگلر


در بك استیج نكسوس را می بینیم كه وید برت در حال صحبت كردن با اعضای گروه خود درباره بازی امشب خود با جان سینا است.

مسابقه دوم: بث فینیكس و ناتالیا در مقابل میشل مك كول و لیلا

این مسابقه به صورت میز و بر سر كسب كمربند قهرمانی دیواس برگزار شد. ابتدا تیم لیكول وارد رینگ می شوند. صحنه ای از مسابقه هفته گذشته آن ها در اسمك داون پخش می شود. سپس بث فینیكس و ناتالیا نیز به رینگ می آیند. بازی كوتاهی بود. در كنار رینگ میز معروفی كه كاریكاتور لیكول روی آن نقاشی شده بود نیز قرار داشت. بازی آغاز می شود و استارها با هم درگیر می شوند. در صحنه ای از بازی لیكول در حالی كه در حال اجرای دبل سوپلكس به ناتالیا بر روی میز بودند ، ناتالیا از قدرت خود استفاده كرد و میشل و لیلا را با هم بر روی میز پرتاب كرد اما میز نشكست. حالا ناتالیا در گوشه رینگ یك دایو روی لیكول كه روی میز بودند می زند و با شكستن میز، برنده بازی شد و هم چنان قهرمان كمربند دیواس باقی ماند.

برنده مسابقه: بث فینیكس و ناتالیا


در بك استیج كین دیده می شود كه صحبت هایی را در مورد كریسمس انجام می دهد. او در اتاقی قرار گرفته است كه برای كریسمس آماده و تزئین شده است. كین درباره این كه امسال نیز باید به تنهایی كریسمس را جشن بگیرم و سال جدید را آغاز كنم صحبت می كند. در ادامه او گفت: امشب كریسمس را بر ادج، آلبرتو دلریو ری میستریو تلخ خواهم كرد.

مسابقه سوم: سانتینو مارلا و ولادمیر كازلاو در مقابل جاستن گابریل و هت اسلاتر

این مسابقه به صورت معمولی و بر سر كمربند قهرمانی تگ تیم برگزار شد. ابتدا سانتینو و كازلاو وارد استادیوم می شوند. سانتینو صحبت هایی را انجام می دهد و از خود و كازلاو تعریف می كند و می گوید: ما بهترین تگ تیم حاضر در كمپانی هستیم. در ادامه اعضای نكسوس بدون وید برت و البته دیوید اوتانگو وارد رینگ می شوند. بازی آغاز می شود و در ابتدا سانتینو خیلی راحت و مسلط بر بازی هر دو عضو نكسوس را می زند. در ادامه مسابقه هاسكی هاریس نیز در حالی كه حواس داور پرت بود به كازلاو حمله كرد. در اواخر بازی در حالی كه داور از ورود هاریس به رینگ در حال جلوگیری كردن بود، سانتینو در حال اجرای كبرا بر روی گابریل بود كه مایكل مك گیلاكاری در بازی دخالت كرد و ضربه ای را به زانوی سانتینو زد. داور این صحنه را دید و بازی را DQ اعلام كرد تا سانتینو و كازلاو هم چنان قهرمان و برنده بازی شوند. در پایان نكسوس به داخل رینگ آمدند و به سانتینو و كازلاو حمله كردند. حالا وید برت با یك صندلی داخل رینگ می شود و ضرباتی را با آن به سانتینو و كازلاو می زند.

برنده مسابقه: سانتینو مارلا و ولادمیر كازلاو

مسابقه چهارم: شیموس در مقابل جان موریسون

این بازی به صورت نردبان و برای كسب نفر اول برای مبارزه برای كسب كمربند قهرمانی WWE برگزار شد. در ابتدا شیموس با لباس مخصوص كینگ آف د رینگ وارد رینگ می شود و سپس موریسون نیز راه آمدن به رینگ را در پیش می گیرد. بازی آغاز می شود. در ابتدا هر دو كشتی گیر بر روی هم كار می كنند. در اكثر دقایق بازی هر دو سوپراستار با نردبان به هم حمله می كردند. در صحنه ای شیموس پای موریسون را با گیر دادن به نردبان مصدوم كرد. در صحنه ای از بازی در حالی كه شیموس نردبانی را در كنار رینگ به صورت میز قرار داده بود تا موریسون را روی آن پرتاب كند از نردبان بالا می رود. در این جا موریسون می آید و اجازه نمی دهد كه شیموس برنده بازی شود و دو سوپراستار در بالای نردبان با هم درگیر هستند. حالا موریسون شیموس را به پایین رینگ پرتاب می كند و شیموس بر روی همان نردبانی كه خودش آماده كرده بود می افتد و نردبان از وسط می شكند. حالا موریسون از نردبان برای پیروزی بالا می رود كه شیموس خودش را به رینگ می رساند و نردبان را هل می دهد تا موریسون به پایین پرتاب شود اما موریسون پاهایش را به طناب ها گیر می دهد و یك كیك به صورت شیموس می زند. حالا دوباره از نردبان بالا می رود و موفق می شود كه برنده بازی شود.

برنده مسابقه: جان موریسون


در بك استیج دمیز را می بینیم كه در حال مصاحبه با مجری WWE است. تودو درباره این كه موریسون حریف او برای كسب كمربند قهرمانی جهان شده است از دمیز سوال می كند كه میز در جواب گفت: موریسون دیگر چه كسی است؟ او درباره بازی امشب مقابل اورتن می گوید كه امشب كمربند خود را با روی میز قرار دادن اورتن هم چنان حفظ خواهم كرد.

در صحنه ای دیگر هاسكی هاریس و وید برت دیده می شوند كه هاریس با مجری كمپانی مصاحبه نمی كند و به همراه برت در حال رفتن به رختكن نكسوس است. در این جا در رختكن نكسوس سه تن از اعضای این گروه دیده می شود كه قبل از ورود برت و هاریس توسط صندلی به آن ها حمله شده است و روی زمین افتادند.

مسابقه پنجم: دمیز در مقابل رندی اورتن

این مسابقه به صورت میز و برای كسب كمربند قهرمانی WWE (جهان) برگزار می شود. ابتدا رندی اورتن سریع خود را به رینگ می رساند و مصدومیتی دیگر در پای او دیده نمی شود. سپس دمیز به همراه الكس رایلی وارد رینگ می شوند. صحنه ای از بازی ای كه دمیز كیف مانی این د بانك خود را در راء كش كرد و كمربند را از اورتن گرفت پخش می شود. بازی آغاز می شود. در ابتدا رندی اورتن بهتر كار می كند و یك آپرهند به میز می زند. در كنار رینگ اورتن میزی را آماده كرده بود. در این جا رایلی می آید و آن میز را برمی دارد و اورتن یك سوپلكس به دمیز بر روی زمین می زند. در ادامه دمیز با پله كنار رینگ به اورتن حمله می كند. در رینگ اورتن میزی را آماده می كند. در گوشه رینگ او در حال زدن سوپلكس دیگری به دمیز بر روی میز است كه این بار هم رایلی دخالت می كند و میز را به بیرون رینگ می اندازد. در ادامه داور بازی به صورت ناگهانی یك ضربه دریافت می كند و به بیرون از رینگ می افتد. اورتن كه میزی آماده در كنارش قرار گرفته بود به دمیز حمله می كند. حالا رایلی باز هم در بازی دخالت می كند و این بار یك RKO از اورتن می خورد. حالا اورتن یك پاور بامب قوی به رایلی روی میز كنار خود می زند و میز می شكند. ناگهان دمیز از پشت می آید و اسكال كراشینگ را به اورتن می زند. حالا دمیز جای اورتن و رایلی را عوض می كند و اورتن را روی میز شكسته قرار می دهد و به سراغ داور می رود و به او می گوید كه من را برنده بازی اعلام كند. داور نیز با دیدن میز شكسته ای كه اورتن روی آ» است اشاره می كند كه زنگ بازی به صدا دربیاید و دمیز برنده می شود. در حالی كه دمیز در حال خارج شدن از رینگ بود داور اعلام می كند كه او برنده نیست و باید به بازی برگردد. داور متوجه شد كه رایلی روی میز بوده است. بازی دوباره آغاز می شود و اورتن به شدت در بیرون از رینگ به دمیز حمله می كند. سپس اورتن، دمیز را به داخل رینگ می فرستد و سعی می كند كه خودش نیز وارد رینگ شود اما دمیز الكس رایلی را هل می دهد و یك شولدر بلاك به شكم رندی اورتن می زند و اورتن روی میز كنار رینگ پرتاب می شود و میز می شكند. در این لحظه دمیز برنده بازی اعلام می شود تا هم چنان كمربند خود را حفظ كند.

برنده مسابقه: دمیز


تبلیغی از پی پی وی بعدی یعنی رویال رامبل پخش می شود.

در بك استیج روزا مندز را می بینیم كه از ماشین آلبرتو دلریو تعریف می كند و در ادامه با هم كلماتی اسپانیایی رد و بدل می كنند. در این جا ادج را می بینیم كه از داخل ماشین دلریو بیرون می آید و صحبت هایی را با دلریو می كند. او در بخشی از صحبت هایش گفت: من مشكلی ندارم و می خواهم درباره دیوانگی كین صحبت كنم. در پایان ادج با زدن چشمك معروف دلریو به وی محوطه را ترك می كند.

مسابقه ششم: كین در مقابل ری میستریو در مقابل ادج در مقابل آلبرتو دلریو

این مسابقه به صورت میز ، نردبان و صندلی بر سر كسب كمربند قهرمانی سنگین وزن جهان و به صورت فتال فور وی برگزار شد. بازی آغاز می شود و هر چهار كشتی گیر با هم درگیر می شوند. كین به ادج حمله می كند و دلریو هم میستریو را می زند. در صحنه ای از بازی ادج به كمك میستریو از روی نردبان بر روی كین كه روی میز بود می پرد و میز را می شكند. در ادامه در حالی كه میستریو و دلریو با هم درگیر بودند ، ادج به هر دو در داخل رینگ اسپیر می زند و از نردبان بالا می رود كه كین می آید و او را می زند. در صحنه ای دیگر هر سه سوپراستار در بیرون از رینگ به كین حمله كردند و ادج یك ضربه با صندلی به او زد. حالا میستریو برای زدن 619 بر روی دلریو آماده می شود كه دلریو اجازه این كار را به او نمی دهد. حالا میستریو در حال زدن 619 بر روی ادج است كه ادج با صندلی به او ضربه می زند. حالا دو نردبان در كنار هم در رینگ قرار گرفته است. از یك نردبان ادج و دلریو بالا رفته اند كه میستریو از نردبان دیگری می آید و با كمك ادج ، دلریو را به پایین پرتاب می كند. حالا ادج و میستریو در بالای نردبان با هم درگیر می شوند كه هر دو همزمان به هم فیس باستر می زنند و به پایین پرتاب می شوند. در این جا در حالی كه هر چهار سوپراستار در بیرون از رینگ افتاده بودند ، ریكاردو رودریگز ، آنوسر شخصی دلریو به رینگ می آید و از نردبان بالا می رود كه كین از راه می رسد و با یك چوك اسلم از او پذیرایی می كند. كین به ادج نیز یك چوك اسلم بر روی میز می زند و میز می شكند. اما میستریو از راه می رسد و به كین حمله می كند و او را از رینك به بیرون پرتاب می كند. حالا میستریو از نردبان بالا می رود كه دلریو از راه می رسد و او را می زند. حال دلریو از نردبان بالا می رود كه میستریو نردبان او را هل می دهد و دلریو بر روی میز پرتاب می شود و میز می شكند. در ادامه كین یك تومب استون را به میستریو می زند و از نردبان بالا می رود كه ادج از راه می رسد و با صندلی چندین ضربه به كین می زند. در ادامه ادج یك اسپیر بر روی میز به كین می زند و كین بار دیگر روی میز شكسته می افتد. حالا ادج از نردبان بالا می رود و موفق می شود ضمن برنده شدن در این بازی برای دهمین بار قهرمان سنگین وزن جهان شود.

برنده مسابقه:  ادج


در بخشی دیگر از پی پی وی دشینگ كودی رودز با كت و شلوار وارد رینگ می شود و صحبت هایی را در مورد تمیزی مو و ریش و ... انجام می دهد. در این لحظه بیگشو كه لباس مخصوص كریسمس را پوشیده بود وارد استادیوم می شود و دی وی دی های فیلم جدید خود را به سمت تماشاگران پرت می كند. حال در رینگ با رودز صحبت می كند و رودز صحنه هایی از فیلم بیگشو كه او با شرت است را پخش می كند. در ادامه صحبت ها افزایش پیدا كرد و بیگشو یك ضربه به كودی رودز زد و شروع به درآوردن لباس و شلوار او كرد و او را لخت كرد. (البته شرت پای رودز بود.) و در نهایت به مسخره كردن كودی رودز كه با شرت در رینگ بود پرداخت.

مسابقه هفتم: جان سینا در مقابل وید برت

این مسابقه به صورت صندلی برگزار می شود. ابتدا سی ام پانك به عنوان گزارشگر ویژه این بازی وارد استادیوم می شود. سپس موزیك نكسوس زده می شود و وید برت به رینگ می آید. در نهایت جان سینا با استقبال ویژه تماشاگران وارد رینگ می شود. بازی آغاز می شود و تماشاگران شعار Lets Go Cena را می دهند. در ابتدا هر دو استار مسلط بر بازی هستند و هر دو با صندلی همدیگر را می ترسانند و با هم كار می كنند. كاار به جایی می رسد كه هر دو استار در رمپ هستند. پاور بامب از وید برت بر روی سینا زده می شود و سپس سینا یك بك دراپ اجرا می كند. در صحنه ای از بازی وید برت دستان سینا را به رینگ گیر داد و با صندلی چندین ضربه به بدن او زد. اما پس از آن سینا كنترل بازی را در دست گرفت و انواع فن های خود را به برت زد. حالا جان سینا 6 صندلی به صورت دو در سه به رینگ می آورد و در مقابل هم می چیند. حالا یك AA به وید برت بر روی صندلی ها می زند و پس از كاور، برنده بازی می شود. پس از پایان بازی وید برت كه پایین رینگ افتاده است و سعی می كند كه خودش را از استادیوم خارج كند با حمله سینا مواجه می شود و سینا چندین ضربه با صندلی به او زد. در پایان سینا در نزدیكی درب خروج از استادیوم یك میز چوبی بر روی برت می اندازد و صندلی هایی را كه از بالا برای تزئین آوایزان بود را می كشد و همه بر روی برت ریخته می شوند. در نهایت جان سینا در یكی از صندلی ها همان جا می نشیند و دستان خودش را بالا می برد. در این لحظه این پی پی وی جذاب به پایان رسید.

برنده مسابقه: جان سینا


یکشنبه 12 دی 1389 | پوریا

آخرین مطالب


كلیه حقوق این وب متعلق به طرفداران رونالدو و آندرتیكر است
هرگونه كپی برداری با ذكر منبع بلامانع میباشد
پشتیبانی و طراحی قالب از : آرچه
قدرت گرفته از : میهن بلاگ